Kodukord

Vastuvõtule registreerumine

Perearsti ja pereõe vastuvõtule palume alati eelnevalt registreeruda telefoni teel 7 487 777 või e-visiidi kaudu perearst.certific.co

Registratuur on avatud kl 8 -18

Registratuuris vastavad Teie kõnedele registraator Inna Pärsikivi ja kliiniline assistent Nele Klaus

Registreerumisel täpsustage alati oma kontaktandmeid, mis on vajalikud kiire info ja teadete edastamiseks ja nõutud eriarstiabisse suunamisel.

Kui vastuvõtule tuleb mitu isikut ühest perekonnast, siis palume broneerida vastuvõtuaeg igale pereliikmele eraldi.

Registreerumisel küsitakse Teilt põhjust, miks vastuvõtule tulete, see aitab Teie vastuvõttu paremini ette valmistada. Ühe patsiendi vastuvõtuaeg on 20-30 minutit. Vajadusel planeerime pikema konsultatsiooniaja või tutvume juba eelnevalt vajalike dokumentidega.

Palume mõistvat suhtumist, kui Teid registreeritakse mõne teise arsti vastuvõtule. See on vajalik, et tagada kiirem arstiabi, sest perearstid osalevad aeg-ajalt täiendkoolitustel, puhkavad või on haiguslehel. Praksis  on ka Tartu Ülikooli ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli praktikabaas.

Vastuvõtule mitteilmumisest palume samuti teada anda tel. 7487 777 või mobiiltelefonil 56 617474 (sõnum).

Arsti või õe kabinetti sisenemiseks oodake kuni Teid kutsutakse.

E-mailile püüame vastata 3-5 tööpäeva jooksul, seega ei sobi meilikonsultatsioon ägedate probleemide lahendamiseks ja vastuvõtuks aja kokkuleppimiseks.

Tasuliste teenuste eest on võimalik tasuda ainult sularahas. Tasuliste teenuste täpsem loetelu ning hinnad asuvad kodulehel pealkirja “Hinnakiri” all.

Retseptid

Ravimretseptide pikendamiseks saab tellimusi esitada igal tööpäeval kl 8 -18 telefonil 7 487 777, kirjutades E-visiidi keskkonda perearst.certific.co või e-mailile nolvaku.arstikeskus@mail.ee
Retseptid vormistatakse digitaalselt võimalusel sama päeva õhtuks või 2 tööpäeva jooksul.

Töövõimetuslehed ja hoolduslehed

Kui vajate haiguslehte/hoolduslehte, siis võtke ühendust palun esimesel haigestumise päeval. Oluline on teada, et tagantjärele dokumente ei vormistata. Haiguslehe/hoolduslehe vajadusest saab mugavalt teada anda e-keskkonna perearst.certific.co kaudu.

Juhul kui olete haigestunud nädalavahetusel või peale meie tööpäeva lõppu ning vajate töövõimetuslehte, palume sellest teada anda esimesel võimalusel meiega ühendust võttes.

Haiguslehel olles, on patsient või lapsevanem kohustatud ravi, reziimi ja vastuvõttude kokkulepetest kinni pidama.

Perearsti nimistusse registreerumine

Käesoleval momendil ei registreerita uusi patsiente OÜ Perearst Anu Starkopf nimistusse, kuna nimistu on ületanud optimaalse suuruse, mis on kokkulepitud Sotsiaalministeeriumi, Terviseameti, Eesti Haigekassa ja Eesti Perearstide Seltsi Hea Tahte leppes.

Optimaalne nimistu suurus võimaldab tagada perearstiabi kvaliteedi ja teenuste kättesaadavuse meie nimistu patsientidele. Terviseameti lehel kuvatud vabad kohad nimistutes on mõeldud veel sündimata laste jaoks, kelle vanemad on meie nimistus.

Vabandame kõikide inimeste ees ning palume mõistvat suhtumist.