Kodukord

REGISTREERUMINE VASTUVÕTULE
Vastuvõtule tuleb iga kord ette registreerida.

Registreerides on soovitav täpsustada oma terviseprobleem, et saaksime pakkuda kohaletulemiseks sobiva aja.

Ägeda haigestumise korral teeb esmase nõustamise pereõde ja vajadusel pakub pereõde Teile vastuvõtuaega juba samaks päevaks, seega kiireloomulisest probleemist palume teada anda võimalikult varakult , alates tööpäeva algusest.
Vastuvõtuaegade täitumisel saate broneerida aja pereõe vastuvõtule.

Kui Te ei saa tulla kokkulepitud ajaks, palume teil oma aeg tühistada, et saaksime seda pakkuda mõnele teisele abivajajale.

Koduvisiite registreerime kokkuleppel perearstiga. Koduvisiidi vajaduse üle otsustab pereõde või perearst. Koduvisiidid tehakse sama päeva jooksul või vastavalt kokkuleppele. Koduvisiidi maksumus on 5€, rasedatele ja alla 2aastastele lastele tasuta.

RETSEPTID
Retseptide nimetusi, kehtivust, uue retsepti olemasolu jm. saate kontrollida internetist, aadressil: www.eesti.ee.
Lehele saate sisse logida kas panga kaudu või ID-kaardiga. Lehel valige > E-teenused > Kodanikule > Tervis ja tervisekaitse > Retseptid
Ravimiretseptide pikendamiseks saab tellimusi esitada kirjutades e-mailile nolvaku.arstikeskus@mail.ee või helistades telefonile 748 7777

Retseptid vormistatakse digitaalselt võimalusel sama päeva õhtuks või järgmise tööpäeva jooksul. Retsepti pikendamine oleneb tellimise ajast ja perearsti vastuvõtu ajast.

TÖÖVÕIMETUSLEHT JA HOOLDUSLEHT
Töövõimetuslehe avamiseks tuleb perearstikeskusega ühendust võtta alati haigestumise päeval. Tagantjärele töövõimetuslehte ei avata, välja arvatud juhul kui Teil on olemas muu haigestumist tõendav dokument: kiirabikaart, haigla või EMO väljavõte

SAATEKIRJAD
Eriarsti konsultatsiooni vajaduse otsuse teeb perearst ning selleks on vajalik pöörduda arsti vastuvõtule.
Patsient võib pöörduda ise, saatekirja omamata , järgmiste eriarstide vastuvõtule: silmaarst, naha-suguhaiguste arst, günekoloog, psühhiaater.

E-postile püüame vastata 3-5 tööpäeva jooksul, seega ei sobi meilikonsultatsioon ägedate probleemide lahendamiseks ja vastuvõtuks aja kokkuleppimiseks.

E-posti teel ei edastata saatekirju, samuti ei väljastata tõendeid. Seega esmase kontaktina oleks mõistlik pigem helistada, et leida Teie küsimusele/murele kiireim lahendus. Selleks soovitame võtta ühendust pereõega.